Facebook
Infolinia801 08 08 03
22 492 77 90
rejsy Karaiby

Karaiby

Ceny od 119 $ /osobę
"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa.

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa, którym towarzyszą przenikliwe dźwięki steelbandów lub rytmiczne brzmienie reggae. Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.

Jednak nawet najpiękniejsze wyobrażenie nie może równać się z rzeczywistością: miękkością delikatnego koralowego piasku pod stopami, krzykiem wielobarwnie upierzonych papug w wilgotnym lesie równikowym, smakiem świeżych owoców mango prosto z drzewa.

Karaiby Wschodnie oferują cudowny wypoczynek na wspaniałych plażach Amerykańskich i Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Bahamów, czy kosmopolitycznego St. Maarten. Zaś w wolnych chwilach miłośników zakupów po skandalicznie niskich cenach zapraszają liczne wolnocłowe sklepy i butiki.

Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje. Oprócz wysp (Dominikana, Jamajka, Kajmany) z klimatem wiecznej zabawy, tu właśnie znajdują się najważniejsze skarby kulturowe Mezoameryki, które można zwiedzić podczas fascynujących wycieczek fakultatywnych organizowanych w portach w Meksyku i Hondurasie.

Nic nie daje się porównać z czarującym pięknem Południowych Karaibów. Aruba i Curacao, Barbados i Grenada, Martynika i Gwadelupa…. Każda z tych wysp została skolonizowana przez Europejczyków, co ma odzwierciedlenie zarówno w architekturze, jak i sposobie życia mieszkańców. Znajdują się tu holenderskie kamieniczki, brytyjskie fortece, a także francuskie restauracje.

Zalety kierunku
  • Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje.
     
  • Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.
Super promocje Pokaż wszystkie promocje
rejs Karaiby- Bridgetown- Zenith Zenith
9 dni
Karaiby- Bridgetown- Zenith 
Bridgetown (Barbados), St. George's (Grenada), Santo Domingo (Dominikana), La Romana (Dominikana), Philipsburg (Sint Maarten), St. Johns (Antigua), Castries (Saint Lucia), Bridgetown (Barbados)
649 €*
349 €*
11 styczeń 2017
46% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby- Philipsburg- Zenith Zenith
9 dni
Karaiby- Philipsburg- Zenith 
Philipsburg (Sint Maarten), St. Johns (Antigua), Castries (Saint Lucia), Bridgetown (Barbados), St. George's (Grenada), Santo Domingo (Dominikana), La Romana (Dominikana), Philipsburg (Sint Maarten)
649 €*
349 €*
8 styczeń 2017
46% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby All inclusive- Santo Domingo- Zenith Zenith
8 dni
Karaiby All inclusive- Santo Domingo- Zenith 
Santo Domingo (Dominikana), La Romana (Dominikana), St. Maarten, Antigua, St. Lucia, Barbados, Santo Domingo (Dominikana)
899 €*
399 €*
28 styczeń 2017
56% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej

Katalogi linii oceanicznych

Przeglądaj katalogi armatorów online
Zobacz
Opublikowane na stronach internetowych informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015.