Facebook
Infolinia801 08 08 03
22 492 77 90
rejsy Karaiby

Karaiby

Ceny od 59 $ /osobę
"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa.

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa, którym towarzyszą przenikliwe dźwięki steelbandów lub rytmiczne brzmienie reggae. Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.

Jednak nawet najpiękniejsze wyobrażenie nie może równać się z rzeczywistością: miękkością delikatnego koralowego piasku pod stopami, krzykiem wielobarwnie upierzonych papug w wilgotnym lesie równikowym, smakiem świeżych owoców mango prosto z drzewa.

Karaiby Wschodnie oferują cudowny wypoczynek na wspaniałych plażach Amerykańskich i Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Bahamów, czy kosmopolitycznego St. Maarten. Zaś w wolnych chwilach miłośników zakupów po skandalicznie niskich cenach zapraszają liczne wolnocłowe sklepy i butiki.

Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje. Oprócz wysp (Dominikana, Jamajka, Kajmany) z klimatem wiecznej zabawy, tu właśnie znajdują się najważniejsze skarby kulturowe Mezoameryki, które można zwiedzić podczas fascynujących wycieczek fakultatywnych organizowanych w portach w Meksyku i Hondurasie.

Nic nie daje się porównać z czarującym pięknem Południowych Karaibów. Aruba i Curacao, Barbados i Grenada, Martynika i Gwadelupa…. Każda z tych wysp została skolonizowana przez Europejczyków, co ma odzwierciedlenie zarówno w architekturze, jak i sposobie życia mieszkańców. Znajdują się tu holenderskie kamieniczki, brytyjskie fortece, a także francuskie restauracje.

Zalety kierunku
  • Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje.
     
  • Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.
Super promocje Pokaż wszystkie promocje
rejs Karaiby i Antyle - Martynika- MSC Orchestra Rejs z pilotem MSC Orchestra
9 dni
Karaiby i Antyle - Martynika- MSC Orchestra Rejs z pilotem 
Przelot z Polski do Fort de France, Fort de France (Martynika), Pointe-a-Pitre, Castries, Bridgetown, Port of Spain, Roseau, St. George's (Grenada), Fort de France (Martynika)..
499 €*
499 €*
20 luty 2016
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby - Santo Domingo - Horizon Horizon
8 dni
Karaiby - Santo Domingo - Horizon 
Santo Domingo (Dominikana), La Romana (Dominikana), St. Maarten, Gwadelupa, Fort de France (Martynika), Margarita, Santo Domingo (Dominikana)
1564 €*
899 €*
5 grudzień 2015
43% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby i Antyle - Martynika - MSC Orchestra Rejs z pilotem MSC Orchestra
9 dni
Karaiby i Antyle - Martynika - MSC Orchestra Rejs z pilotem 
Przelot z Polski do Fort de France, Fort de France (Martynika), Pointe-a-Pitre, Philipsburg, Road Town, La Romana (Dominikana), Basseterre, St. Johns (Antigua), Fort de France (Martynika)..
499 €*
499 €*
16 styczeń 2016
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej

Katalogi linii oceanicznych

Przeglądaj katalogi armatorów online
Zobacz
Opublikowane na stronach internetowych informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015.
eTravel eTravel