Facebook
Infolinia801 08 08 03
22 492 77 90
rejsy Karaiby

Karaiby

Ceny od 119 $ /osobę
"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa.

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na myśl obrazy złocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza oraz kwiatów hibiskusa, którym towarzyszą przenikliwe dźwięki steelbandów lub rytmiczne brzmienie reggae. Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.

Jednak nawet najpiękniejsze wyobrażenie nie może równać się z rzeczywistością: miękkością delikatnego koralowego piasku pod stopami, krzykiem wielobarwnie upierzonych papug w wilgotnym lesie równikowym, smakiem świeżych owoców mango prosto z drzewa.

Karaiby Wschodnie oferują cudowny wypoczynek na wspaniałych plażach Amerykańskich i Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Bahamów, czy kosmopolitycznego St. Maarten. Zaś w wolnych chwilach miłośników zakupów po skandalicznie niskich cenach zapraszają liczne wolnocłowe sklepy i butiki.

Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje. Oprócz wysp (Dominikana, Jamajka, Kajmany) z klimatem wiecznej zabawy, tu właśnie znajdują się najważniejsze skarby kulturowe Mezoameryki, które można zwiedzić podczas fascynujących wycieczek fakultatywnych organizowanych w portach w Meksyku i Hondurasie.

Nic nie daje się porównać z czarującym pięknem Południowych Karaibów. Aruba i Curacao, Barbados i Grenada, Martynika i Gwadelupa…. Każda z tych wysp została skolonizowana przez Europejczyków, co ma odzwierciedlenie zarówno w architekturze, jak i sposobie życia mieszkańców. Znajdują się tu holenderskie kamieniczki, brytyjskie fortece, a także francuskie restauracje.

Zalety kierunku
  • Na Karaibach Zachodnich każdy z odwiedzanych kierunków oferuje niepowtarzalne i charakterystyczne dla siebie atrakcje.
     
  • Szeroka oferta karaibskich atrakcji obejmuje nurkowanie na rafach koralowych i wyprawy w głąb wilgotnego lasu równikowego, czy zwiedzanie zabytków kolonialnych.
Super promocje Pokaż wszystkie promocje
rejs Karaiby - Southampton- Queen Victoria Queen Victoria
25 dni
Karaiby - Southampton- Queen Victoria 
Southampton, La Coruna, Antigua, St. Lucia, Barbados, Pointe-a-Pitre (Gwadelupa), St. Maarten, Ponta Delgada (Azory), Southampton
3289 €*
1699 €*
15 listopad 2016
48% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby- Fort Lauderdale- Eurodam Eurodam
8 dni
Karaiby- Fort Lauderdale- Eurodam 
Fort Lauderdale, Key West, Grand Turk, Amber Cove, Half Moon Cay (Bahamy), Fort Lauderdale
849 €*
499 €*
10 grudzień 2016
41% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej
rejs Karaiby- Fort Lauderdale- Rotterdam Rotterdam
11 dni
Karaiby- Fort Lauderdale- Rotterdam 
Fort Lauderdale, San Juan (Portoryko), Philipsburg (Sint Maarten), Basseterre (Saint Kitts), St. Johns (Antigua), Road Town (Tortola), Half Moon Cay (Bahamy), Fort Lauderdale
1499 €*
799 €*
9 grudzień 2016
47% taniej
*Cena za osobę w 2-os. kabinie wewnętrznej

Katalogi linii oceanicznych

Przeglądaj katalogi armatorów online
Zobacz
Opublikowane na stronach internetowych informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015.